תקנון

תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין א.מ שיקשוק בע”מ באמצעות אתר האינטרנט https://shikshuk.com/ לבין לקוחותיו (להלן: “הלקוחות ו/או הלקוח”) בכפוף לכללי תקנון זה. יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר.

1.     הגדרות

בתקנון זה:

1.1.         שיקשוק – חברת א. מ. שיקשוק בע”מ

1.2.         “חוק הגנת הצרכן” – חוק הגנת הצרכן התשמ”א – 1981 והתקנות שהותקנו על פיו

2.     כללי

2.1.         אתר זה מיועד למסירת מידע אודות מוצריה של שיקשוק, למסירת הודעות ועדכונים של שיקשוק ללקוחותיה ולקהל הרחב, להרשמה למועדון הלקוחות של שיקשוק ולביצוע רכישה של מוצרים שונים של שיקשוק באמצעות האינטרנט.

2.2.         תנאי תקנון זה מנוסחים בלשון זכר יחיד, אולם הכוונה היא לשני המינים כאחד.

2.3.         שיקשוק רשאית לשנות מעת לעת את תנאי השימוש באתר ואת תנאי הרכישה של מוצריה, וכל שינוי יכנס לתוקפו ממועד פרסומו.

3.     קניין רוחני

תכני האתר מהווים קניין רוחני של שיקשוק. אין להעתיק מתוך האתר תוכן כלשהו, לרבות טקסט וכל תוכן מילולי אחר, תכני וידאו, סמלים וסימנים גרפיים אחרים, וסמלי מותג של החברה.

4.     סודיות ופרטיות

כללי סודיות ופרטיות מפורטים בעמוד                                               שבאתר החברה.

5.     הזמנות באתר

5.1 יש אפשרות לאיסוף עצמי במחסני החברה בחיפה, ללא עלות משלוח( כ 36 שעות לאחר אישור תשלום ) , למשלוח עלות המשלוח הוא 30 ש”ח.

5.2 על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: “הזמנתך”), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר, למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעיתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה החברה את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב. בכל כניסה למוצר באתר ובכל סוג של מכירה יש לבצע הרשמה אלא הלקוח מוגדר כלקוח רשום. רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי. מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי. כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר. הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי. המחירים המוצגים באתר אינם כוללים מע”מ.

5.3 שיקשוק תהיה רשאית להגביל את כמות המוצרים הנמכרת ללקוח יחיד, וזאת לפי שיקול דעתה הבלעדי.

5.4. שירות לאחר המכירה: אם הנך נתקל בבעיה כלשהי, או שיש לך שאלות לגבי הפעלה, תחזוקה או שרות של המוצרים, אנא התקשר אל שיקשוק כדי להתייעץ ולקבל עזרה. אם לא ניתן לפתור את הבעיה בטלפון, שיקשוק מציעה מגוון אפשרויות שירות.

כחלק מהשירות של שיקשוק..

לקבלת מידע מפורט על מגוון אפשרויות השירות של שיקשוק אנא צור קשר בטלפון 0543088919

5.5 המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים. מוצרים שיסופקו באמצעים אלו יישלחו בהתאם לזמן האספקה הנהוג. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה. במידה ובעת ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב- 15% מערך ההזמנה או מינימום 35 ₪. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל”ז – 1977 ו/או בכל דין.

6.     ביצוע הזמנות

6.1 הזמנת מוצרים תיעשה באמצעות הליך הזמנה ממוחשב שאותו ניתן לבצע באתר או בהזמנה טלפונית באמצעות מספר טלפון 0543088919. התשלום עבור ההזמנה באמצעות האינטרנט או באמצעות הטלפון אפשרי באמצעות כרטיסי אשראי או כרטיסי חיוב בלבד. חברת שיקשוק מכבדת את כרטיסי האשראי העיקריים הפעילים בישראל (ויזה, מאסטר כארד, אמריקאן אקספרס ).

6.2.    כל הזמנה תיעשה בהתאם למחירי המוצרים שיהיו בתוקף בעת ביצוע ההזמנה. שיקשוק תהיה רשאית לשנות בכל עת את מחירי המוצרים שלה, ושינויים כאמור יחול החל מיום פרסומם, או ממועד אחר כפי ששיקשוק תודיע.

6.3.    הזמנה תחשב כהזמנה מחייבת רק לאחר שניתן אישור של ההזמנה על ידי שיקשוק בגמר הליך ההזמנה.

6.4.    מוצרים שהוזמנו ימסרו ללקוח באמצעות שליח לכתובת המסירה שאותה הלקוח ציין בהליך ההזמנה, בכפוף לאמור בסעיף 7.1, או באמצעות הסדרי מסירה אחרים שיקבעו מזמן לזמן על ידי שיקשוק. הלקוח יהיה אחראי לכך שבכתובת המסירה שצוינה בהליך ההזמנה יהיה אדם שיוכל לקבל את המשלוח.

6.5.    עבור משלוח המוצרים יחויב הלקוח בדמי משלוח בהתאם לתעריפים שיקבעו על ידי שיקשוק מעת לעת. בהזמנת ספרי שלג וספגטי לבריכה תתווסף תוספת של 35 ש”ח לכל ארגז של 24 י”ח או 24 יחידות של הספגטי .

7.  מועדי אספקה

7.1.    משלוח מוצרים אל הלקוחות נעשה אל מקומות שנמצאים באזורי הכיסוי של שירותי השליחים של שיקשוק בלבד. ללקוחות שמקום האספקה אליהם נמצא מחוץ לאזורי הכיסוי תינתן האפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש בלבד.

7.2.    לפי מדיניות האספקה של שיקשוק מוצרים שהוזמנו אמורים להימסר ללקוחות עד 7 ימי עסקים מהיום שלמחרת מועד ההזמנה. מובהר עם זאת שמועד מסירת ההזמנות תלוי בפעולתו של ספק חיצוני, ולפיכך מדיניות האספקה של שיקשוק אינה מהווה התחייבות של שיקשוק. כמו כן, בישובים שמרוחקים ממרכזים עירוניים וכן באזורים שמחוץ לתחומי הקו הירוק, מועדי האספקה עשויים להיות תלויים בפריסה הגיאוגרפית ובכיסוי של ספקי שירותי השליחים של שיקשוק.  בנוסף לכך, מועדי המסירה האמורים מתייחסים למצבי שגרה. יתכנו עיכובים במועדי המסירה עקב שינויים במצב הביטחוני או כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה של החברה.

7.3.    שיקשוק לא תישא באחריות כלשהי במקרה שבו המוצרים שהוזמנו יסופקו לאחר שחלפו למעלה מ- 7 ימי עסקים לאחר יום ביצוע ההזמנה והלקוח לא יהיה זכאי לסעד או לפיצוי כלשהו בשל כך. למעט  מקרה של אי עמידה בזמנים תהיה ללקוח את הזכות לא לקבל את הסחורה ,והחברה תזכה אותו בכל הסכום שהזמין בלבד.

8. מדיניות ביטולים והחזרות

שיקשוק בע”מ רשאית לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ”א – 1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”). רק למוצר שהעלות שלו מעל 50 ₪ ( לא סך הקנייה )

א.     הרוכש מותר ב- שיקשוק בע”מ רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”).

א.     ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם.  רק למוצר שהעלות שלו מעל 50 ₪ ( לא סך הקנייה )

ב.     הודעה על הביטול תימסר בפקס / דוא”ל / דואר, על אחריות הצרכן לוודא שהודעה הגיעה ליעדה.

ג.      בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ לפי הנמוך ביניהם.

ד.     בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר על חשבון החברה

ה.    ביטול העסקה מותנית בהחזרת המוצר מבלי שהוא נפגם ומבלי שנעשה בו שימוש כלשהו או סביר באריזתו המקורית

ו.      לחברה זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר

ז.      החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי

9. ביטול עסקה ע”י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים: במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר, בפרטיו, מחיר או כל פרט בפרסום המוצר.  האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית, זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר. במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים.

10. אחריות

האחריות עבור המוצרים באתר ניתנת ע”י חברת שיקשוק בע”מ. אין אחריות על קרע, שבר, שימוש לא נכון או כל נזק אחר שנגרם ע”י המשתמש במוצר.

11. התחייבות הגולש.

הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין. לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו. היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.

12. סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת באזור חיפה והקריות בלבד.

13. במידה והנכם מעוניינים במידע נוסף אנא שלחו אלינו מייל ואנו נשוב אליכם תוך 3 ימי עסקים בלבד. מייל: [email protected]

14. חברת א מ שיקשוק בע”מ פועלת משנת 2009 החברה מתמחה בשיווק ,יבוא ,ויצור, צעצועים אביזרים למסיבות וכלים חד פעמיים, לחנויות בכל הארץ כמו כן בבעלות החברה מספר חנויות באזור הצפון. החברה דוגלת בשירות אמין, יחס אדיב, ומחירים תחרותיים. המחסן הראשי של החברה נמצא ברחוב חלוצי התעשייה 89 חיפה. משלוחים לכל הארץ. טלפון [email protected] קשר במיל המחירים באתר הם למינימום הזמנה של 100 ש”ח והמחירים הם להזמנות דרך האתר בלבד ולא בחנויות החברה שם המחיר שונה בשבועיים לפני כל חג עקב העומס בהזמנות יתכן עיקוב בטיפול בהזמנות ויתכן מצב שהזמנות יטופלו רק לאחר כשבוע

wpChatIcon
דילוג לתוכן